اطلاعیه شش / نکات ضروری مهم پیرامون کرونا؛ رزمایش علمی فرهنگی دانشجویان میقات ۱۰

با توجه به شرایط ویژه کشور در بحث کرونا لازم است موارد زیر به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در رزمایش میقات ۱۰رسانده شود:

  1.  موسسه میقات جوانان انقلاب اسلامی نیز همانند تمامی بخش های دیگر کشور تابع قوانین و ضوابط ستاد ملی کرونا میباشد.

  2.  برای برگزاری دوره از کلیه نهادهای مسئول در این رابطه مجوزات مکتوب اخذ گردید، از جمله آموزش ستاد کل سپاه، آموزش سازمان بسیج مستضعفین، عملیات سازمان بسیج مستضعفین، سازمان بسیج دانشجویی کشور ، دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(علیه السلام).

  3.  کلیه امور دوره طبق پروتکل ابلاغی به مجموعه نیروهای مسلح در بحث کرونا طراحی گردیده و انشاءالله اجرا خواهد شد.

  4.  طبق دستور العمل ابلاغی، روازنه به هر نفر ۲ عدد ماسک به صورت رایگان تحویل داده خواهد شد(استفاده از دستکش الزامی نبوده و تهیه آن بر عهده خود افراد شرکت کننده می باشد). آب آشامیدنی بطری های آب معدنی یکبار مصرف ، خوراک در ظروف یکبار مصرف، محل اسکان با نصف ظرفیت استاندارد و محل همایش ها و کلاس ها نیز بر اساس هر نفر یک و نیم متر مربع فضا با سقف ۴ متر و نمازخانه در فضای باز تعبیه گردیده است. (مکان همایش ۸۷۵ متر مربع برای ۵۵۰ نفر و کلاس ها به صورت میانگین ۱۲۱ متر مربع برای ۸۰ نفر تعبیه شده است) ضمنا مواد ضدعفونی کننده در نقاط مورد نیاز قرار داده می شود.

  5. تا به این لحظه هیچ گونه ابلاغیه جدیدی مبنی بر تغییر ضوابط دوره یا لغو دوره به موسسه ابلاغ نگردیده است و کلیه کارها شبانه روز در دست اقدام است لکن در صورت هرگونه دستورالعمل یا قوانین جدید حتما بلافاصله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان رزمایش خواهد رسید.