اردوی فرهنگی تفریحی شیراز

اهداف:

تفریح خانواده های طلاب: با توجه به هزینه های بالای سفرهای تفریحی و همچنین نامساعد بودن جو فرهنگی بعضی از شهرها در بازه های تعطیل، بستر اردوهای جمعی ،با افراد هم سطح فکری و اقتصادی ،فرصت مناسبی برای ایجاد جو نشاط در خانواده هایمان است ،خانواده هایی که غالبا در قم وبه دور از اقوام و دوشادوش همسران مبلغ خود به جهاد مشغول اند.

انس والفت بین همسران طلاب: اگر در هر مجموعه ای ارتباطات از سطح اداری به عمق خانوادگی تغییر پیداکند، رفاقت های شکل گرفته در این فضاها به فراغت بال بیشتر طلبه و کاهش فشار های روحی همسران منجر می شود.

ارتقا سطح علمی همسران: تجربه ی چند ساله برگزاری این اردوها نشان داده است که یکی از بخشهایی که بسیار مورد توجه خانمها واقع شده است ،جلساتی است که اساتید با خانواده ها داشتند و مخصوصا در موضوعاتی مانند مشاوره های خانواده و…

فضای رفاقت بین مبلغین: از آسیب های هر مجموعه ای فاصله ی بین اعضا و مسئولین اجرایی آن تشکل است و فضایی که بتواند به دور از ازدحامات امور اداری، به آشنایی بیشتر اعضا با هم ختم شود، پیشگیری و درمان این آسیب هاست.

تذکرات و شرایط:

 • حرکت از قم چهارشنبه ۲۴ ام ساعت ۱۴و برگشت از شیراز ۲۷ ام بعد از ظهر می باشد(برای شرکت در کلاسهای یکشنبه به مشکلی برنمیخوریم انشالله همچنین شنبه تعطیل رسمی می باشد.)
 • رفت و برگشت با اتوبوس می باشد(اتوبوس وی آی پی نیست)
 • اسکان در اردوگاه پتروشیمی شیراز خواهد بود و خواهران و برادران در سوییت های جدا ولی کنار هم اسکان خواهند داشت. بنابر این اسکان متاهلی (هر خانواده یک اتاق) نخواهد بود.(سوییت ها بزرگ می باشد و در هر اتاق ۲نفر اسکان داده خواهند شد)
 • این اردوگاه از اردوگاه های زیبا و مجهز کشور و از امکانات ورزشی و تفریحی مناسبی برخوردار است.
 • هزینه ی اردو برای هر نفر ۳۲۰هزار تومان می باشد که با تسهیلات در نظر گرفته شده ، از اعضای هسته سوم۳۰هزار تومان و از اعضای هسته چهارم ۴۰هزار تومان به ازای هر نفر دریافت خواهد شد.
  (امکان پرداخت در دو قسط یعنی نیمی هنگام ثبتنام و نیمی در ماه بعد وجود دارد)
  (برای بچه های کوچک که نیاز به صندلی جدا یا محل خواب یا غذای جدا ندارند هزینه ای دریافت نمیشود. اما برای سایر بچه ها نصف قیمت خواهد بود)
 • ثبت نام فقط به صورت حضوری و در روزهای یکشنبه ۲۱ام و دوشنبه ۲۲ام خواهد بود و بخاطر نزدیکی ثبت نام به زمان برگزاری اردو و نیاز به آمار نهایی ،ثبت نام تمدید نخواهد شد و با هر تعداد ثبت نام اردو برگزار می شود.
 • اولویت حضور، طبق عملکرد و هسته ی مقاومت تبلیغی فعال در آن، خواهد بود و ثبت نام شما به معنای پذیرش قطعی شما برای حضور در اردو نخواهد بود.تایید نهایی اسامی حداکثر تا سه شنبه صبح انشالله
 • برنامه های اردو شامل نشست و انس با اساتید،بازدید از فضاهای تاریخی ومذهبی ،سالن ورزشی ،نشست های بصیرتی نسبتا محرمانه و … خواهد بود

تذکر: به دلیل اشتیاقمان برای حضور حداکثری افراد حتما مشکلات خود را جهت شرکت در اردو حضورا به مسئولین انتقال دهید تا در صورت امکان نسبت به حل آن اقدام شود.