اطلاعیه چهار / ثبت نام رزمایش کشوری علمی فرهنگی میقات۱۰

 

بسم رب الشهداء والصدیقین

رفتارهای هر فرد یا سازمانی ، برخاسته از اندیشه ها ، مبانی و تفکرات اوست. سال ها به واسطه رسوخ فرهنگ منحط غرب و تکنوکراتیسم فرهنگی ، مبنای جذب و اجرای کارهای فرهنگی ، مادیات و امکانات گردیده بود، تا جایی که سخن گفتن از ارزش ها و جذب بر مبنای اصول و اندیشه ، صرفا یک نظریه و کار نشدنی تلقی می شد که برای بن بست شکنی ، نیاز به یک عملیات انتحاری فرهنگی مبتنی بر اصول وارزش های اصیل اسلام و دفاع مقدس بود که بتواند دانشگاه جنگ و کارخانه انسان سازی دوران دفاع مقدس را مجددا بنا نهاده و ریل فعالیت های فرهنگی را به خط اصیل خود بازگرداند.

این امر ممکن نبود مگر با ارائه یک الگوی عملی به جوانان مجاهد عرصه فرهنگ و جنگ نرم لذا برنامه ریزی های لازم برای اجرای یک طرح فرهنگی بر اساس همان مبانی انجام گرفت و رزمایش های علمی فرهنگی نظامی میقات طراحی گردید، تا قدمی کوچک در عرصه جهاد کبیر و همچنین تربیت مدیران انقلابی بر پایه دغدغه های امامین انقلاب برداشته باشیم.

لازم به بیان است ، عبارت « رزمایش فرهنگی » در لبیک به فرمان مقابله با « جنگ نرم » فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) طراحی گردیده است.

تذکرات مهم:

  • زمان برگزاری دوره: ۵ الی ۱۶ مردادماه ۱۳۹۹
  • مکان برگزاری: دانشگاه افسری امام حسین(ع)
  • ثبت نام اولیه: با ارسال عبارت”نام دانشگاه+استان” به سامانه ۳۰۰۰۳۲۱۸۱۸
  • مهلت ثبت نام: تاساعت ۷ صبح روز ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۹ 
توجه: رزمایش علمی فرهنگی  میقات۱۰ ”ویژه فعالین فرهنگی تشکل های دانشجویی برادر“ می باشد.

دریافت فایل های مهم پیوستی:

ریز برنامه رزمایش میقات ۱۰ [ pdf ]    / [ jpg
نکات ضروری رزمایش میقات ۱۰ [ pdf
طرح نامه رزمایش میقات ۱۰ [ pdf
پوستر رزمایش میقات ۱۰  

 

 

موافقت با شرایط دوره و شروع ثبت نام رزمایش علمی فرهنگی میقات ۱۰